AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety zewnętrzne w aranżacji mieszkania

Każda pora jest dobra na montaż rolet zewnętrznych. Te nieocenione osłony okienne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Ich ogromną zaletą jest przede wszystkim wytrzymałość. Odporny na uszkodzenia materiał sprawia, że są to osłony do zadań specjalnych. Tam, gdzie zwykła roleta materiałowa lub żaluzja okażą się niewystarczające, model antywłamaniowy będzie praktycznym rozwiązaniem na lata.

Czas użytkowania to kolejny atut omawianych w tym artykule osłon. Nie da się ukryć, że rolety zewnętrzne przetrwają wzmożoną eksploatację, trudne warunki atmosferyczne, a nawet próby włamania lub zniszczenia osłony. To wszystko sprawia, że rozwiązanie to cieszy się obecnie tak dużym zainteresowaniem.

Nierzadko rolety zewnętrzne stanowią tylko jeden z elementów eleganckiej aranżacji okna. Doskonale prezentują się w towarzystwie tradycyjnych zasłon, zwiewnych firan czy też nowoczesnych osłon wewnętrznych, takich jak roleta dzień-noc, roleta żakardowa, plisy, roleta rzymska czy żaluzje.

Zalety rolet zewnętrznych

Rolety antywłamaniowe są niezastąpione, gdy jesteśmy w podróży albo chcemy zapewnić sobie maksimum prywatności. Nigdy nie wychodzą z mody, a jednocześnie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie, dlatego decyduje się na nie wielu Klientów szukających skutecznej osłony okiennej na lata.

Efektywnie chronią przed słońcem, wiatrem, promieniowaniem UV, światłem ulicznym oraz spojrzeniami przechodniów. Bardzo wygodnie się z nich korzysta za pomocą jednego z systemów sterowania:

  • sterowanie ręczne;
  • sterowanie przy użyciu siłownika elektrycznego.

Rolety zewnętrzne montuje się na zewnątrz lub wewnątrz lokalu, co stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Ponadto szeroki wybór kolorów i odcieni osłon pozwala dopasować odpowiedni model do kolorystyki pomieszczenia, rodzaju elewacji czy też architektury budynku (osłona antywłamaniowa sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i w przestrzeni biurowej).

Zaoszczędź energię i ciesz się elegancką ozdobą domu lub mieszkania

Co istotne, rolety zewnętrzne zatrzymują ciepło w pomieszczeniu, co pozwala oszczędzić na ogrzewaniu zimą, a latem utrzymać przyjemny chłód bez konieczności uruchamiania klimatyzacji. Zatem jest to dobra inwestycja na lata, która bez wątpienia się zwróci.

Ze względu na ponadczasowy wygląd rolet antywłamaniowych, współgrają one z każdą aranżacją wnętrza. Idealnie pasują do wystroju minimalistycznego i ultranowoczesnego, ale z powodzeniem mogą być stosowane także w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym. Nasza firma oferuje fachowy montaż osłon antywłamaniowych w oknach, drzwiach tarasowych, na przeszkleniach o mniej lub bardziej standardowych wymiarach. Oferujemy rolety zewnętrzne na zamówienie, dlatego zawsze pasują jak ulał.

Rolety zewnętrzne czarne, brązowe, szare, drewnopodobne i wiele innych odcieni możesz obejrzeć na stronie naszej galerii, jak i we wzornikach materiałów zamieszczonych na stronie https://alerolety.pl/wzorniki-materialow/#rolety_zewnetrzne_kolory. Zapraszamy!

Rolety dzień-noc w aranżacji salonu, sypialni, biura
Verticale – ciekawy pomysł na wnętrze