AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety dzień noc Warszawa

Rolety dzień-noc w aranżacji salonu, sypialni, biura

Elegancka roleta dzień-noc to gotowa recepta na stylową aranżację okna i całego pomieszczenia. Poziome pasy pozwalają łatwo regulować dostęp światła. Materiał o większej lub minimalnej przepustowości promieni słonecznych jest wytrzymały, odporny na promieniowanie UV i niezwykle estetyczny. Rolety dzień-noc mają wiele zalet, a jedna z nich to nowoczesny design. Nie oznacza to jednak, że osłona ta wpasuje się wyłącznie w ultrawspółczesny wystrój pomieszczenia. Śmiało można ją zastosować w aranżacjach bardziej tradycyjnych oraz klasycznych. Szeroki wybór kolorów sprawia, że łatwo dopasujemy roletę do kolorystyki wnętrza.

Wzorniki materiałów udostępniamy na stronie marki AleRolety https://alerolety.pl/wzorniki-materialow-galeria/rolety-dzien-noc-materialy/. Wśród nich znaleźć można stonowane beże, brązy, szarości, a także ponadczasową czerń, soczyste czerwienie, pomarańcze i chłodne odcienie zieleni oraz niebieskiego.

Pomysł na nowoczesną aranżację biura

Bez względu na to, czy pracujemy w szklanym biurowcu, starej kamienicy, czy też prowadzimy własne home office, roleta dzień-noc będzie niezastąpiona o każdej porze dnia. Warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność i unikalną konstrukcję. Bez wysiłku zasłonimy okno w stopniu całkowitym lub tylko częściowo. Osłona prezentuje się niezwykle gustownie. Pasuje do wielu nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Przypadnie do gustu minimalistom, zwolennikom estetyki industrialnej, jak i miłośnikom stylu skandynawskiego.

Wystarczy uzupełnić aranżację okna w biurze o zielone rośliny doniczkowe i komfortowy kącik do pracy gotowy. Osłona okienna tego typu idealnie sprawdzi się na wyższych kondygnacjach budynku, narażonych na wzmożone nasłonecznienie przez większą część dnia. Promienie odbijające się w ekranie monitora potrafią uprzykrzyć pracę, dlatego optymalnie dopasowana roleta wykonana na wymiar w 100% spełni swe zadanie.

Rolety dzień-noc w przestrzeni mieszkalnej

Osłona tego rodzaju sprawdzi się nie tylko w przestrzeni biurowej, ale także w przytulnej sypialni, eleganckim salonie czy funkcjonalnej kuchni. Możliwości aranżacyjnych jest wiele – wystarczy zajrzeć do galerii naszych realizacji. Rolety dzień-noc świetnie wyglądają na większych przeszkleniach (na przykład drzwiach tarasowych). Z powodzeniem można je stosować w sypialni, zapewniając sobie komfort wypoczynku przez całą dobę, a także w pokoju dziecka lub łazience. Porządnie wykonana i prawidłowo zamontowana roleta dzień-noc posłuży przez lata ciesząc oko ciekawym wzornictwem.

A co z czyszczeniem takiej osłony?

Rolety dzień-noc – jak każde inne – narażone są na zabrudzenia, plamy oraz kurz. Warto pamiętać, że materiał, z którego wykonuje się tego rodzaju osłony okienne wymaga delikatnej pielęgnacji. Należy więc zrezygnować z kąpieli wodnych z udziałem silnych detergentów czy też szorowania powierzchni rolety szczotką. Najlepiej usuwać kurz na bieżąco z użyciem miotełki do kurzu, a ewentualne zacieki lub plamy bezzwłocznie czyścić wilgotną szmatką albo uniwersalną mokrą chusteczką.

Jeśli więc szukasz praktycznej i wygodnej osłony okiennej o interesującym designie, sprawdź zalety rolety dzień-noc, dostępnych w naszej ofercie lub skontaktuj się z nami!

Osłony okienne w aranżacji wnętrza – podsumowanie
Rolety zewnętrzne w aranżacji mieszkania