AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Białe plisy Łódź

Plisy na gorące lato

Żaluzje plisowane cieszą się popularnością głównie ze względu na swoją funkcjonalność. Można je zamontować zarówno w zwykłych oknach, jak i w oknach dachowych (na strychu bądź poddaszu). Dodatkowym atutem plis jest możliwość swobodnego decydowania o tym, która część okna ma być zasłonięta – dół, góra, a nawet sam środek! Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że żaluzje plisowane są znakomitą ochroną pomieszczenia przed „żarem z nieba”.

Dlaczego plisy to świetne rozwiązanie na upalne dni?

Odpowiedź jest prosta. Żaluzje plisowane nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi, ale materiał, z jakiego są wykonane, skutecznie zapobiega nagrzewaniu się pomieszczenia! Wysokiej jakości plisy to zatem idealna „tarcza”, która ochroni wnętrze przed wysokimi temperaturami panującymi na zewnątrz.

Warto podkreślić, że to rozwiązanie sprawdza się w przypadku plis wyprodukowanych przez renomowaną i doświadczoną firmę, która nie oszczędza na materiałach i dba o to, by zawsze były one wytrzymałe, odporne, a zarazem – estetyczne.

Produkty marki ALEROLETY spełniają wszystkie powyższe kryteria. Jakość w połączeniu z elegancją sprawia, że nasze plisy coraz częściej montowane są w mieszkaniach, domach, biurowcach czy gabinetach lekarskich. Możliwość doboru koloru osłony okiennej do wnętrza pomieszczenia, to kolejny atut – nasza firma posiada w ofercie szeroką gamę kolorystyczną która sprawi, że zamówiona u nas plisa będzie nie tylko spełniała swoje podstawowe funkcje, ale stanie się dodatkiem znakomicie uzupełniającym aranżację wnętrza.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie wykorzystania plis, umówienia się na nieodpłatny pomiar lub skorzystania z porady naszych przedstawicieli, zachęcamy do kontaktu.

 

Pielęgnacja rolet i żaluzji