AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Plisy ze wzorami

Osłony okienne w stylu slow life i minimal

Trend minimalistyczny wciąż ma się bardzo dobrze. Króluje we wnętrzach od kilku lat i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić. Wręcz przeciwnie – estetyka minimal świetnie współgra z modnym ostatnimi czasy nurtem slow life. Na czym on polega? Przede wszystkim na zwolnieniu tempa, byciu tu i teraz, cieszeniu się chwilami spędzonymi w harmonijnie urządzonych wnętrzach w otoczeniu bliskich.

Zarówno styl minimal, jak i nurt slow life czerpią z natury, cenią dobry design, spójność aranżacji oraz kreatywne podejście do urządzania domu czy miejsca pracy. Pomieszczenia utrzymane w duchu slow life zachwycają prostotą, wyważoną formą, neutralną kolorystyką oraz przyjemnym dla oka wzornictwem. Mają gwarantować domownikom spokój i dawać wytchnienie o każdej porze dnia.

Osłony okienne w służbie komfortu

Okno pełni we wnętrzu kluczową rolę. Odpowiednia dekoracja okienna dodaje przestrzeni przytulności, otwiera ją i doświetla. Natomiast stylowe osłony okienne zapewniają prywatność, chronią przed nadmiernym słońcem, stanowią istotny element dekoracyjny.

W nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu doskonale sprawdzą się proste rolety materiałowe, wykonane z wysokiej jakości tkanin. Modne są ciepłe beże, neutralne szarości, oliwkowe zielenie oraz ponadczasowe biele. Stonowane barwy pasują do każdego wystroju wnętrza. Znakomicie prezentują się również rolety z lnianych materiałów delikatnie przepuszczających światło. Dopełnieniem aranżacji okna w stylu slow life mogą być bambusowe doniczki, wiklinowe osłonki na kwiaty, ceramika albo dekoracje z metalu. Warto jednak pamiętać o tym, by zachować umiar w doborze dodatków, które w nadmiarze mogą przytłoczyć aranżację okna. Pamiętajmy, że najlepiej sprawdzają się proste rozwiązania.

Plisy i żaluzje – stylowa harmonia

Ponadczasowe żaluzje poziome będą doskonałym uzupełnieniem minimalistycznego, oszczędnego w formie wnętrza. Podobnie jak niezwykle funkcjonalne plisy. Materiały z linii Stella i Binomio idealnie wpasowują się w trend minimalistyczny. Plisy cieszą oko nowoczesnym designem, łatwością obsługi oraz wszechstronnym zastosowaniem.

Dekoracja okna w duchu slow life wyróżnia się m.in.:

  • prostą, minimalistyczną formą

  • przytulnością – w takich wnętrzach po prostu chce się przebywać!

  • spójnością zarówno pod względem kolorów, jak i zastosowanych materiałów

  • funkcjonalnością oraz wygodną obsługą

  • łatwością w utrzymaniu czystości.

Szeroki wybór osłon okiennych, w tym modeli jednolitych i wzorzystych, znajdziesz na stronie naszej firmy. Każdy produkt wykonano z najwyższą starannością bazując na wytrzymałych materiałach, które są odporne na zniszczenie.

Jeśli cenisz nietuzinkowy design, oszczędność formy oraz wysoką jakość, sprawdź osłony okienne dostępne w naszej ofercie. Proponujemy rolety i żaluzje na wymiar, które posłużą przez lata zachowując doskonały wygląd.

Od minimalizmu do maksymalizmu – modne osłony okienne
Osłony okienne inspirowane naturą