AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Roleta materiałowa w kuchni

Osłony okienne do kuchni – TOP 3

Czym osłonić okno kuchenne? Okazuje się, że wybór odpowiedniego rozwiązania nie zawsze jest prosty. W tym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnej osłony okiennej do kuchni. No to zaczynamy!

Zanim przejdziemy do kwestii estetycznych, sprawdźmy czy rodzaj materiału, z którego wykonano roletę/żaluzje spełnia poniższe kryteria:

  • jest odporny na wilgoć (buchająca z garnków para może negatywnie wpłynąć na wygląd kuchennej osłony okiennej)

  • łatwo utrzymać go w czystości (roleta w kuchni jest szczególnie narażona na zabrudzenia; idealnie, jeśli ewentualne plamy da się usunąć bez użycia specjalistycznych preparatów)

  • czy dana osłona jest funkcjonalna (chodzi przede wszystkim o łatwy w obsłudze system sterowania, a także o dokładne dopasowanie rolety/żaluzji do okna).

Żaluzje drewniane do kuchni

Ten rodzaj osłony okiennej to idealne rozwiązanie do każdego typu wnętrza. Żaluzje z drewna ekologicznego współgrają z aranżacją w stylu klasycznym i nowoczesnym. Są chętnie wybierane przez osoby ceniące naturalne wzornictwo i prosty design. Żaluzje z jednej strony dodają kuchni przytulności, z drugiej zaś są niezwykle praktyczne. Możemy czyścić je na sucho, a od czasu do czasu przetrzeć wilgotną ściereczką z preparatem do pielęgnacji drewna.

Marka AleRolety oferuje żaluzje drewniane w wielu odcieniach, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje osłonę do stylu i kolorystyki pomieszczenia. Żaluzje można zamontować w profilu szyby, do profilu okna albo do ściany.

Roleta materiałowa

To jedna z najbardziej uniwersalnych osłon okiennych. Rolety materiałowe wykonywane na zamówienie mogą być stosowane w oknach o nietypowych wymiarach. Dzięki temu, że są impregnowane, łatwo utrzymać je w czystości. Marka AleRolety oferuje 3 rodzaje rolet materiałowych wolnowiszących: żakardowe, modele o średniej przepustowości światła (najczęściej wybierane) oraz podgumowane redukujące stopień nasłonecznienia do minimum. W ofercie posiadamy także szereg rolet materiałowych w kasetkach. Do ich pielęgnacji wystarczy wilgotna ściereczka lub gumka do ścierania.

Efektowne plisy

Rolety plisowane prezentują się niezwykle elegancko. Odpowiednio zaimpregnowane zachowują ładny wygląd przez długi czas. Ich ogromną zaletą jest możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna. Plisy znajdą zastosowanie w oknach o niestandardowych kształtach (m.in. okrągłych, trapezowych). Szczegółowe informacje dostępne są na https://alerolety.pl/oferta-oslon-okiennych/plisy/.

Wszystkie oferowane przez nas osłony okienne do kuchni wyróżniają się ponadczasowym designem, precyzją wykonania oraz łatwością obsługi. Doskonale chronią przed słońcem i wścibskimi spojrzeniami przechodniów. Zapraszamy do kontaktu!

Rolety rzymskie w aranżacji wnętrza
Roleta na wymiar bez wychodzenia z domu