AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje aluminiowe w kuchni

Żaluzje w kuchni

Żaluzje aluminiowe w kuchniWilgoć, para wodna, zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania kuchni – to wszystko sprawia, że wybór osłony okiennej do tego pomieszczenia bywa kłopotliwy. Jeśli chcemy łatwo usuwać z jej powierzchni zabrudzenia, wybierzmy żaluzję aluminiową.

Żaluzja aluminiowa w kuchni

Tradycyjna żaluzja aluminiowa jest nie tylko wygodna w obsłudze, ale jest także łatwa w czyszczeniu. W przeciwieństwie do rolet materiałowych (z których nieco trudniej usunąć jest np. tłuste plamy), można ją szybko oczyścić, wykorzystując do tego znajdujące się „pod ręką” środki, takie jak choćby płyn do mycia naczyń. Regularne przecieranie żaluzji ściereczką lub zwilżoną gąbką, zapobiega powstawaniu na jej powierzchni zabrudzeń.

Trzy w jednym!

Żaluzje aluminiowe od lat sprawdzają się jako osłony przed nadmiernym nasłonecznieniem i montowane są w różnych pomieszczeniach. Nic dziwnego, że bardzo często wybierane są właśnie do kuchni. Ten rodzaj osłony okiennej to:

  • łatwość użytkowania
  • ochrona przed promieniami słońca
  • szybkie i proste czyszczenie, które pozwala cieszyć się żaluzją przez długie lata
Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o żaluzjach oferowanych przez naszą firmę, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy nie tylko wybrać odpowiedni kolor żaluzji, który będzie pasował do wnętrza pomieszczenia, ale także nieodpłatnie dokonamy wszelkich pomiarów i przedstawimy ofertę cenową – niezobowiązującą do zakupu!
Rolety - transparentne czy zaciemniające?