AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Okno z moskitierą

Sezon na moskitiery

Od wiosny do wczesnej jesieni, zaczynamy naprawdę doceniać osłony okienne. Silne promienie światła słonecznego, co prawda cieszą (i są korzystne dla naszego samopoczucia), ale potrafią także utrudnić nam funkcjonowanie. Pozbawione osłony okno, przepuszczające promienie słońca, może być kłopotliwe – zaburzać nasz rytm snu, utrudniać pracę czy nawet relaks (przy telewizorze lub ekranie komputera). Jednak dodatkowym utrudnieniem w okresie wiosny i lata, są owady, które przez uchylone okno przedostają się do wnętrza mieszkania lub domu.

Regularne wietrzenie pomieszczeń jest konieczne (ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie), a dodatkowo pozwala zniwelować nieprzyjemny zapach (przy wysokich temperaturach panujących na zewnątrz) i „zaduch” pojawiają się bardzo szybko. Z takiej „furtki”, jaką jest otwarte lub uchylone okno, chętnie korzystają komary, muszki owocówki, muchy, osy i inne owady, Sposobem na uniemożliwienie im dostępu do naszego azylu jest zamocowanie w oknie

Profesjonalnej moskitiery

Dopasowana do okna i zamontowana przez zespół fachowców, posłuży nam przez lata. Jest rozwiązaniem, które pozwala bez trudu otwierać i uchylać okna, a także korzystać z innych zamontowanych w nim osłon (takich jak żaluzje czy rolety). Jednocześnie jej siatka jest na tyle gęsta i wytrzymała, że uniemożliwia przedostanie się przez nią uprzykrzających nam życie owadów.

Dlaczego to rozwiązanie jest lepsze od moskitier „do samodzielnego montażu”? Z kilku ważnych przyczyn:

  • wytrzyma wiele sezonów
  • nie ulegnie zniszczeniu podczas silnych wiatrów, deszczu, burz
  • idealnie wpasuje się do okna (koniec z nieestetycznymi fragmentami siatki, wystającymi poza framugi lub problemem z „dociągnięciem” siatki do przyklejonego na framudze rzepu, który ma ją utrzymać na miejscu)
  • można ją zamontować również w drzwiach balkonowych i tarasowych (i swobodnie korzystać z tych przestrzeni, kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę)

Moskitiery ALEROLETY

posiadają wszystkie powyższe cechy. Nasz zespół jest w stanie dopasować i wykonać moskitierę zarówno do małych, jak i dużych okien. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o moskitierach na wymiar, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Moskitiery dopasowane do okna