AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Czarne plisy w oknach tarasu

Rolety nie tylko okienne

Osłony okienne chronią mieszkanie przed światłem słonecznym, zgiełkiem ulicznym, wścibskimi spojrzeniami przechodniów. Niektóre modele, w tym rolety zewnętrzne, dodatkowo niwelują hałas, utrzymują komfort termiczny we wnętrzu i stanowią skuteczną przeszkodę dla włamywaczy. Co ciekawe, tradycyjne rolety i żaluzje mogą być stosowane nie tylko we wnękach okiennych. Oto kilka pomysłów na aranżację z osłonami okiennymi w roli głównej!

Nowoczesne przeszklenia

We współczesnych projektach budynków mieszkalnych i komercyjnych często stosuje się eleganckie przeszklenia, które optycznie „otwierają” przestrzeń, wprowadzają więcej światła dziennego, tworzą efektowną aranżację pomieszczenia. Tak popularne w nowoczesnym budownictwie duże okna i drzwi tarasowe świetnie wyglądają, ale mogą sprawić, że nie będziemy czuć się komfortowo. Bez względu na wielkość przeszklenia w salonie, holu czy sypialni, konieczne jest zamontowanie odpowiedniej osłony okiennej, która wieczorem zapewni nam prywatność. Marka AleRolety oferuje żaluzje oraz rolety na wymiar, wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne.

Szklane ścianki działowe

Ściany wewnętrzne ze szkła znaleźć można w wielu nowoczesnych projektach wnętrz. Oddzielają sypialnię od pokoju kąpielowego, salon od jadalni lub kącika do czytania. Świetnie sprawdzą się w małych kawalerkach, a także w pomieszczeniach pozbawionych okien. Dzięki nim zapewnimy sobie dostęp do światła dziennego. Gdy zajdzie taka potrzeba, możemy przesłonić ściankę ze szkła stylową osłoną marki AleRolety.

Do wyboru mamy m.in.:

  • nowoczesne żaluzje aluminiowe

  • minimalistyczne rolety materiałowe wolnowiszące lub w kasetkach

  • ekologiczne żaluzje drewniane

  • funkcjonalne plisy

  • efektowne verticale.

Gdzie jeszcze sprawdzą się stylowe osłony okienne?

Rolety i żaluzje świetnie sprawdzą się do przesłonięcia dużych przeszkleń w ogrodach zimowych, oranżeriach, zabudowanych szkłem tarasach. Ciekawą propozycją są plisy, za pomocą których możliwe jest zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, czy też przeszklenia.

Proste rolety materiałowe znajdą również zastosowanie jako osłona nietypowej wnęki, regału lub szafy. Z ich pomocą możliwe jest szybkie i łatwe oddzielenie stanowisk pracy w biurze. Klasyczne osłony okienne stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych.

Produkty oferowane przez markę AleRolety wyróżniają się:

  • doskonałą jakością wykonania

  • dbałością o detal

  • idealnym dopasowaniem

  • ponadczasowym designem.

Zapraszamy do kontaktu!

Osłony okienne, które dodadzą wnętrzu lekkości
Nowoczesne rolety w aranżacji sypialni