AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żółte plisy częściowo opuszczone

Osłony okienne w ciepłych barwach

Rolety w ciepłych kolorach, na przykład pomarańczowym lub żółtym, świetnie będą się prezentować w ciemnych pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać efekt przytulności. Ciepłe odcienie są szczególnie polecane do wnętrz z oknami usytuowanymi w kierunku północnym. W nich zazwyczaj jest chłodniej, a światła wpada znacznie mniej, niż w lokalach z oknami „wschodnimi” czy „południowymi”. Dekoracja okienna w odpowiednim kolorze pozwala stworzyć przyjemny klimat sprzyjający wypoczynkowi. Jaki model wybrać?

Rolety materiałowe w ciepłych odcieniach

Jedną z możliwości jest zamontowanie w oknie eleganckiej rolety wolnowiszącej lub w kasetce. Ten model dekoracji okiennej oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Ciepły żółty, pomarańczowy czy też czerwony pozwoli stworzyć stylowy wystrój salonu, sypialni lub innego pomieszczenia w domu. Na uwagę zasługują również ciepłe zielenie oraz fiolety – niezwykle soczyste i odprężające. Jeśli więc urządzasz wnętrze „północne”, które jest w dodatku małe i zacienione, unikaj chłodnej kolorystyki ścian, podłóg czy dodatków.

Wysokiej jakości roleta materiałowa, wykonana z dbałością o najmniejszy detal, posłuży przez długi czas, będąc praktyczną ozdobą aranżacji mieszkania. Taka dekoracja okienna „ożywi” przestrzeń, a przede wszystkim skutecznie ochroni wnętrze przed słońcem czy też wścibskimi spojrzeniami przechodniów.

Impregnowany materiał jest odporny na zabrudzenia, kurz, plamy i zacieki. Piękny kolor nie blaknie, a roleta nie odkształca się pod wpływem temperatury. Rozglądasz się za funkcjonalną roletą o wszechstronnym zastosowaniu? Model wolnowiszący lub w kasetce będzie strzałem w dziesiątkę! Warto zajrzeć do naszej galerii na https://alerolety.pl/wzorniki-materialow-galeria/rolety-materialowe-tkaniny-gladkie/.

Eleganckie plisy w ciepłej tonacji

W ofercie naszej firmy znaleźć można także efektowne plisy w ciepłych odcieniach żółtego, pomarańczy, czerwieni i wielu innych kolorach. Osłona okienna tego typu wyróżnia się nowoczesnym designem, a także łączy zalety żaluzji oraz tradycyjnej rolety. Daje możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna. Plisy, podobnie jak rolety materiałowe, dostępne są w wersji żakardowej, uniwersalnej i podgumowanej. Dzięki temu jeszcze lepiej spełniają swe podstawowe funkcje. Tkaniny różnią się ponadto fakturą, co pozwala optymalnie dopasować osłonę do stylu aranżacji i efektu wizualnego, jaki chcemy uzyskać. Wzorniki materiałów udostępniamy na https://alerolety.pl/wzorniki-materialow-galeria/plisy/.

Kolorowe żaluzje poziome

Pomarańczowe żaluzje w oknie? Czemu nie! Aktualne trendy wnętrzarskie wręcz zachęcają do tego, aby eksperymentować z kolorami. Żywe, intensywne barwy w ciepłej tonacji wprowadzą do pomieszczenia odpowiedni klimat. Żaluzje drewniane i aluminiowe marki AleRolety dostępne są w bardzo szerokiej kolorystyce. Nie musisz więc ograniczać się do naturalnego odcienia drewna, bieli czy neutralnych beżów. Pełną paletę barw dla naszych osłon okiennych znaleźć można na stronie https://alerolety.pl/wzorniki-materialow-galeria/zaluzje-poziome-kolorystyka/.

Czy osłona okienna w ciepłej kolorystyce sprawdzi się wszędzie?

To zależy. Jeśli wnętrze jest mocno nasłonecznione, pomarańczowa roleta wykonana z niezbyt grubej tkaniny może aż nadto „ocieplać” wystrój. Jeśli nie jesteśmy pewni, który model osłony wybrać, warto skonsultować się ze specjalistami.

Osłony okienne w chłodnych kolorach
Dekoracje okienne w ciemnych kolorach