AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Osłony okienne – funkcjonalność vs. estetyka

Decydując się na osłonę okienną nie musisz wybierać między jej estetyką a funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wszystkie popularne modele dostępne w ofercie naszej firmy łączą te cechy, spełniając jednocześnie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Idealna osłona to taka, która dopełnia elegancki wystrój wnętrza, a zarazem jest komfortowa na co dzień – posiada niezawodny mechanizm sterujący, wykazuje wysoką odporność na zabrudzenia, skutecznie radzi sobie z nadmiernym słońcem. Zarówno klasyczne rolety materiałowe, jak i żaluzje czy też plisy pozwalają w kilka sekund wyregulować dostęp światła dziennego. Pociągając za łańcuszek, sznurek czy inny element osłony zapewnimy sobie prywatność, zabezpieczymy lokal przed spojrzeniami przechodniów albo przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia w upalny dzień.

Elegancko i praktycznie

Wybierając stylowe rolety rzymskie, funkcjonalne plisy lub nowoczesne rolety dzień noc nie trzeba iść na kompromis. Każda osłona okienna dostępna w asortymencie marki AleRolety wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi, dbałością o najmniejszy detal, a także praktycznością. Została zaprojektowana w taki sposób, aby nie sprawiać problemów podczas codziennego użytkowania. Nasza firma stawia na porządne materiały oraz zaawansowane technologie produkcji. Zależy nam na tym, aby dostarczać produkty, które nie będą awaryjne. Jeśli więc szukasz osłon okiennych na lata, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Nie mogło w niej zabraknąć ponadczasowych i niezwykle popularnych rolet materiałowych wolnowiszących lub w kasetkach, które współgrają z niemal każdym typem aranżacji. Stanowią znakomite tło dla innych dekoracji okiennych. Cenione za prostotę oraz uniwersalność. Niedrogie, odporne na zabrudzenia. Idealne rozwiązanie na każdą okazję.

Stylowa osłona okienna w służbie komfortu

Dużym zainteresowaniem cieszą się żaluzje aluminiowe i drewniane, chętnie wybierane do przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych. Unikalny design idzie w parze z praktycznym zastosowaniem tego rodzaju osłony. Sprawdzi się ona w standardowych oknach, a także na dużych przeszkleniach, szklanych ściankach działowych, w ogrodach zimowych. Wpasują się w nowoczesny wystrój wnętrza. Modele drewniane będą współgrać z estetyką boho, eko czy też scandi. Żaluzje marki AleRolety to kolejny przykład idealnego połączenia elegancji z praktycznością.

Rolety antywłamaniowe – więcej niż osłona okienna

O zaletach rolet zewnętrznych pisaliśmy wielokrotnie. Pasują one do niemal każdego rodzaju przestrzeni mieszkalnej, biurowej, komercyjnej. Ich ogromnym atutem jest to, że sprzyjają utrzymaniu komfortu termicznego wewnątrz budynku. Latem zapewniają przyjemny chłód, a zimą zapobiegają nadmiernemu wychładzaniu się lokalu. Rolety zewnętrzne stanowią również doskonałą barierę antywłamaniową. Mogą zniechęcić potencjalnych włamywaczy. Są przy tym eleganckie. Korespondują z elewacją budynku i łatwo nimi sterować.

Wymienione powyżej trzy typy osłon okiennych znajdą zastosowanie niemal wszędzie – w domu, biurze, gabinecie lekarskim, sklepie, restauracji, hotelu, szkole itd. Wykonane na wymiar idealnie pasują do okna, drzwi tarasowych czy szklanych ścianek działowych. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór kolorów oraz odcieni rolet materiałowych, żaluzji i rolet zewnętrznych. Dzięki temu łatwo dopasujesz osłonę do kolorystyki wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na stronie https://alerolety.pl, a w przypadku pytań – do kontaktu z zespołem AleRolety.

Dekoracje okienne w nowoczesnej architekturze
Funkcjonalność osłon okiennych – podsumowanie