AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Ciemne verticale Warszawa

Osłona okienna w miejscu pracy

Statystycznie każdy z nas 1/3 doby poświęca pracy. Niezależnie od tego, czy spędzamy ten czas przy komputerze, przyjmujemy pacjentów, prowadzimy szkolenia, czy też zajmujemy się „papierkową robotą”, powinniśmy zadbać o komfortowe warunki dla siebie i swoich współpracowników. Aranżacja biura, pracowni czy gabinetu ma ogromne znaczenie dla naszej wygody oraz wydajności.

Bez względu na to, czy pracujemy w szkole, w dużej korporacji, małej firmie czy też „z domu”, zadbajmy o swój komfort w miejscu pracy. Od czego zacząć? Od… porządnej osłony okiennej.

Zatem jeśli:

 • promienie słoneczne padają prosto na monitor skutecznie utrudniając pracę przy komputerze

 • przechodnie mimochodem zaglądają przez okna i podglądają nas w pracy

 • prowadzimy gabinet lekarski i chcemy zapewnić sobie oraz swoim pacjentom prywatność,

zamontujmy w oknie elegancką roletę lub żaluzje.

Stylowa osłona okienna w aranżacji biura

Marka AleRolety oferuje doskonałej jakości osłony okienne wykonywane na wymiar, z pomocą których można przesłonić praktycznie każde okno (również to o niestandardowych wymiarach), a także szklane drzwi, ścianki działowe i innego typu przeszklenia. Nasza firma od lat zajmuje się montażem osłon okiennych w takich miejscach, jak:

 • siedziby firm

 • przedszkola, szkoły, żłobki

 • centra konferencyjne i szkoleniowe

 • przychodnie, gabinety lekarskie

 • salony fryzjerskie i kosmetyczne

 • kancelarie, biura projektowe

 • hotele, pensjonaty, restauracje

 • przydomowe biura

 • instytucje użyteczności publicznej

Wysoka jakość materiałów i dbałość o najmniejszy detal w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam tworzyć efektowne, niezwykle funkcjonalne aranżacje okienne. Służymy radą osobom, które nie są pewne, jaki rodzaj osłony okiennej wybrać. Ogromny wybór kolorów i wzorów pozwoli starannie dopasować osłonę do specyfiki wnętrza oraz indywidualnych upodobań użytkowników.

Rodzaje osłon okiennych marki AleRolety

W ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć bardzo popularnych rolet materiałowych (wolnowiszących oraz w kasetkach), praktycznych rolet dzień-noc, niezwykle eleganckich modeli rzymskich oraz osłon zewnętrznych, które są wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługują również praktyczne plisy oraz klasyczne żaluzje w nowoczesnym wydaniu, w tym nietuzinkowe verticale.

Proponujemy szeroki wybór osłon okiennych idealnie pasujących do aranżacji utrzymanej w duchu minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym czy też loftowym. W kolekcji marki AleRolety zarówno miłośnik stylu urban jungle, jak i zwolennik industrialnego designu bez wątpienia znajdzie idealny model.

Jaki rodzaj osłony okiennej wybrać do gabinetu lekarskiego i kosmetycznego? Czy rolety wolnowiszące sprawdzą się w salonie odnowy biologicznej? Czy konieczny jest montaż osłony w zakładzie fryzjerskim? Na te i inne ważne pytania odpowiemy w kolejnym artykule!

Przedszkola i szkoły – jaki rodzaj osłony okiennej wybrać?
Efektowne materiały „roletowe” sposobem na piękną aranżację