AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety materiałowe

Osłona okienna do bawialni, sali zabaw

Takie miejsca, jak pokój dziecięcy, żłobek czy sala zabaw rządzą się swoimi prawami. Tego rodzaju przestrzeń jest niemal w każdym aspekcie podporządkowana potrzebom maluchów, a te, jak wiadomo, są bardzo zróżnicowane. Dzieci dobrze czują się w bajecznych wnętrzach, w których pierwsze skrzypce gra kolor, ciekawe zestawienie barw, subtelne pastele na ścianach, meblach, dekoracjach okiennych.

Jednocześnie niemal wszystkie elementy wyposażenia sali zabaw są szczególnie narażone na zabrudzenia i uszkodzenie, dlatego powinniśmy zadbać o to, aby zarówno meble (krzesełka, stoliki, zabawki), jak i osłony okienne były wykonane z porządnych materiałów odpornych na zanieczyszczenia oraz zniszczenie. Powinny być również łatwe w utrzymaniu czystości, aby można było regularnie je czyścić bez ryzyka, że utracą ładny kolor lub kształt.

Jakie osłony okienne sprawdzą się w bawialni?

Bez względu na to, czy urządzasz salę zabaw dla większej grupy dzieci, czy też aranżujesz przytulną przydomową bawialnię dla swojej pociechy, zadbaj o efektowną dekorację okna. Czy montowanie osłony okiennej w pokoju zabaw dla dzieci jest konieczne? Tak! Dlaczego?

  • z pomocą odpowiedniej rolety osłonisz wnętrze przed nadmiernym słońcem zapewniając maluchom komfortowe warunki do zabawy i wypoczynku

  • wprowadzisz optymalną ilość światła dziennego; maluchy w żłobku w ciągu dnia leżakują, wówczas osłona okienna będzie niezastąpiona

  • podkreślisz styl aranżacji; to niesamowite, w jaki sposób osłona okienna w kilka chwil może zmienić wystrój wnętrza

Jaki rodzaj osłony wybrać?

Marka AleRolety oferuje szeroki wybór osłon okiennych, które zdadzą egzamin we wnętrzach użytkowanych na co dzień przez maluchy. Poszczególne modele są łatwe w montażu, niewymagające jeśli chodzi o pielęgnację, a jednocześnie wyjątkowo trwałe i odporne na zniszczenie. Proponujemy osłony okienne wyprodukowane z porządnych materiałów. Posiadamy w kolekcji szeroki wybór tkanin uniwersalnych, podgumowanych i siateczkowych, w tym tkaniny gładkie oraz wzorzyste.

  • Roleta materiałowa wolnowisząca oraz w kasetkach – dzięki impregnacji jest odporna na blaknięcie, kurz, zabrudzenia. Świetnie sprawdzi się w każdym oknie. Może być montowana w bardzo dużych wnękach okiennych, a także w oknach o nietypowych kształtach i wymiarach.

  • Roleta rzymska – tego rodzaju osłona najlepiej sprawdzi się w pokoju malucha lub przydomowej bawialni. Doda wnętrzu przytulności i lekkości. Stworzy przyjemny klimat sprzyjający wypoczynkowi i zabawie.

  • Plisy – są wygodne w obsłudze, a przy tym niezwykle efektowne. Umożliwiają przesłonięcie dowolnego fragmentu okna.

  • Rolety zewnętrzne – ultramocna osłona okienna, która zda egzamin w lokalach na parterze, ale nie tylko. Skutecznie zabezpieczy okna od zewnątrz.

Szukasz nowoczesnej i wygodnej w obsłudze rolety, która będzie ozdobą pokoju dziecięcego lub sali zabaw? Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki AleRolety! Zapraszamy na https://rolety-warszawa.com.pl/.

„The X-Files” - na tropie osłon okiennych
Osłona okienna do biura, sekretariatu, kancelarii