AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety dzień noc Warszawa

Nowoczesne rolety w aranżacji sypialni

W sypialni spędzamy około 1/3 doby. Wnętrze powinno sprzyjać wypoczynkowi, dlatego bardzo często konieczne jest zamontowanie odpowiednich osłon okiennych. W ofercie marki AleRolety znaleźć można szeroki wybór rolet i żaluzji będących idealnym dopełnieniem nowoczesnej aranżacji.

Dobrej jakości roleta:

  • stanowi doskonałą barierę przed wpadającymi do pokoju promieniami słońca i wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz

  • podkreśli unikalny styl wnętrza

  • będzie idealnie dopasowana do wymiarów okna

  • łatwo utrzymamy ją w czystości

  • będzie odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV (roleta wykonana z wysokiej jakości impregnowanych materiałów nie wyblaknie i zachowa świetny wygląd przez lata).

Jaką roletę do sypialni wybrać?

Wybór jest ogromny – od żaluzji, przez plisy, rolety materiałowe, aż po rolety zewnętrzne (antywłamaniowe). Na jaki kolor się zdecydować? Taki, który będzie pasował do kolorystyki sypialni i naszych indywidualnych preferencji. Obecnie modne są stonowane szarości, biele, beże, a także odcienie pastelowe współgrające z odcieniem ścian, podłóg i elementów wykończeniowych. Warto rozważyć również rodzaj materiału, z którego ma być wyprodukowana osłona okienna. Do wyboru mamy tkaniny uniwersalne, delikatnie rozpraszające światło, a także podgumowane, czyli w pełni zaciemniające – idealne do mocno nasłonecznionego wnętrza.

Oto kilka propozycji:

  • rolety dzień-noc – niezwykle nowoczesne, umożliwiające łatwą i szybką regulację przepustowości światła; rolet nie trzeba zwijać w ciągu dnia (https://alerolety.pl/oferta-oslon-okiennych/rolety-dzien-noc/)

  • rolety materiałowe wolnowiszące – jedne z najbardziej uniwersalnych osłon okiennych; idealnie sprawdzą się w nowoczesnej sypialni; marka AleRolety oferuje tkaniny gładkie oraz wzorzyste

  • żaluzje pionowe lub poziome – doskonale prezentują się w minimalistycznych, oszczędnych w formie aranżacjach zainspirowanych stylem industrialnym lub eko; umożliwiają precyzyjną regulację natężenia nasłonecznienia; dostępne w wielu wariantach kolorystycznych

  • plisy – wykonane z żakardowych, uniwersalnych lub podgumowanych materiałów; dzięki impregnacji zapobiegają osiadaniu kurzu i są odporne na blaknięcie; bardzo eleganckie o ponadczasowym designie

Zastanawiasz się, który typ osłony okiennej do sypialni wybrać? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi osłonami okiennymi w galerii zdjęć!

Rolety nie tylko okienne
Nowoczesne rolety w aranżacji biura