AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Moskitiera w oknie uchylonym

Moskitiery dopasowane do okna

Moskitiera w oknie uchylonymSezon na montowanie moskitier właśnie się rozpoczął. Wraz z rosnącą temperaturą, rośnie liczba aktywnych owadów, które niekoniecznie są pożądanymi „gośćmi” w naszych domach. Rozwiązaniem jest zamontowanie w oknach właśnie moskitiery – siatki, która pozwala na dostęp do wnętrza świeżego powietrza, jednocześnie chroniąc je przed komarami, osami czy muchami.

Idealna moskitiera

to taka, która nie tylko umożliwia przewiew, ale jest mocna i trwała. Popularne „siatki przeciw owadom” dostępne w hipermarketach, niestety nie spełniają tych kryteriów. Po pierwsze trzeba samodzielnie dopasować ich rozmiar do okna, a po drugie – przytwierdzenie ich do taśmy „na rzepy” nie jest skutecznym rozwiązaniem. Silniejszy wiatr wystarczy, by oderwała się ona od okna i wówczas cały proces montażu należy rozpoczynać od nowa.

Moskitiery oferowane przez markę ALEROLETY to zdecydowanie lepszy wybór. Wykonywane są zawsze na wymiar, a zatem znika problem nieestetycznych fragmentów materiału, który „wystaje” poza obręb okna. Są też one trwałe i bez problemu poradzą sobie w każdych warunkach atmosferycznych, służąc nie tylko w czasie jednego sezonu, ale zapewniając ochronę przed owadami przez całe lata.

Stuprocentowa ochrona

Dostępne w naszej firmie moskitiery mogą być wykorzystane nie tylko w oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy prowadzących na taras. Dzięki temu można swobodnie otwierać drzwi, zapewniając dodatkowy przewiew pomieszczenia nie obawiając się przy tym, że do wnętrza przedostaną się owady. Co ważne, nasze moskitiery cechuje również estetyka wykonania – są niemal niewidoczne, co w najmniejszym stopniu nie wpływa na ich funkcjonalność.

Serdecznie zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszą firmą. Wyjaśnimy krok po kroku przebieg wyboru moskitiery, dokonania pomiaru i jej montażu. Przypominamy też, że pomiar jest całkowicie bezpłatny!

Sezon na moskitiery