AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety materiałowe w hotelu

Idealna osłona okienna do pokoju hotelowego

Osłony okienne to niezbędny element wyposażenia hotelu, pensjonatu czy też domu wypoczynkowego. Zapewniają prywatność gościom, chronią przed spojrzeniami osób z zewnątrz, a także przed nadmiernym słońcem. Odpowiednio dobrana roleta lub żaluzje współgrają z aranżacją wnętrza zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym.

Szukasz idealnej osłony okiennej do pokoju hotelowego? Zwróć uwagę na:

  • styl pomieszczenia – w ekskluzywnych wnętrzach hotelowych utrzymanych w duchu glamour znakomicie będą się prezentować m.in. eleganckie rolety rzymskie, natomiast minimalistyczne żaluzje aluminiowe doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach zainspirowanych estetyką industrialną czy też loftową

Wskazówka: jeśli urządzasz wnętrza hotelowe wykorzystując ekologiczne materiały, postaw na ponadczasowe żaluzje drewniane, które podkreślą naturalny charakter aranżacji, a dzięki swej trwałości posłużą przez wiele lat. Modele marki AleRolety dostępne są w różnych odcieniach. Żaluzje montuje się w profilu szyby, do profilu okna albo do ściany.

  • kolorystykę osłony okiennej – w pokojach hotelowych zazwyczaj dominują neutralne odcienie beżu, szarości, bieli, brązu, przełamane dodatkami w kontrastowych barwach; w związku z tym osłona okienna powinna być idealnie dopasowana do kolorystyki wystroju

Wskazówka: w pokojach hotelowych o niewielkim metrażu znakomicie będą się prezentować jasne rolety materiałowe (białe, jasnoszare, pastelowe), które wprowadzą do wnętrza więcej światła i tym samym optycznie powiększą przestrzeń. Tego typu osłony okienne dodadzą wnętrzu lekkości, a dzięki swej uniwersalności mogą być stosowane praktycznie wszędzie.

  • łatwość utrzymania osłony okiennej w czystości – to niezwykle ważne kryterium wyboru; z rolety zamontowanej w oknie pokoju hotelowego korzysta wiele osób, dlatego może ona ulec zabrudzeniu; osłony oferowane przez markę AleRolety są wykonane z impregnowanych materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych; co ważne, łatwo utrzymać je w czystości (wystarczy przetrzeć powierzchnię rolety wilgotną szmatką z odrobiną delikatnego detergentu)

Wskazówka: najbardziej odporne na zabrudzenia są m.in. rolety materiałowe wolnowiszące, a także modele w kasetkach, wykonane z impregnowanych tkanin. Świetnie sprawdzą się również żaluzje pionowe oraz poziome, które wystarczy regularnie odkurzać.

  • funkcjonalność – osłony okienne stosowane we wnętrzach hoteli i pensjonatów powinny być praktyczne, wygodne w obsłudze, odporne na uszkodzenia oraz dokładnie dopasowane do wymiarów okna

Wskazówka: osłony okienne produkowane na wymiar pozwolą przesłonić powierzchnię o dowolnym kształcie i wielkości. Przykładem mogą być wielofunkcyjne plisy, które znajdą zastosowanie również na dużych przeszkleniach, drzwiach balkonowych lub tarasowych. Co więcej, plisy są komfortowe w użytkowaniu – wystarczy jeden ruch ręki, aby przesłonić dowolny fragment okna.

  • materiał – marka AleRolety oferuje osłony okienne wyprodukowane z wysokogatunkowych tkanin i najwyższej jakości komponentów, w tym rolety materiałowe w trzech odsłonach: żakardowe, uniwersalne oraz w pełni zaciemniające

Proponujemy ogromny wybór kolorów i wzorów materiałów, które znakomicie będą się prezentować w aranżacjach hotelowych wnętrz. Zapraszamy na https://rolety-warszawa.com.pl/materialy-i-kolory/.

Jaką osłonę okienną wybrać do gabinetu lekarskiego?
Przedszkola i szkoły – jaki rodzaj osłony okiennej wybrać?