AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety materiałowe w kasetkach

Dekoracje okienne – bez kompromisów!

Marka ALEROLETY to gwarancja jakości oferowanych osłon okiennych oraz ich estetyki połączonej z funkcjonalnością. Bez względu na to, jaka roleta lub żaluzja przypadnie nam do gustu, nie musimy martwić się, że nie podoła ona swoim zadaniom.

Materiały transparentne lub w pełni zaciemniające, a do tego dostępne w wielu wariantach kolorystycznych – to znak rozpoznawczy produktów marki ALEROLETY. Na przestrzeni lat firma rozszerzyła swoją ofertę, w której znalazły się również plisy, rolety rzymskie, rolety dzień-noc czy żaluzje drewniane.

Estetyka współgrająca z funkcjonalnością

Wszystkie osłony okienne marki ALEROLETY cechuje elegancja i łatwość dopasowania do wnętrza, w którym mają znaleźć swoje zastosowanie. Dodatkowo, jeśli poza estetyką istotne jest zapewnienie pełnej ochrony przed słońcem i nagrzewaniem pomieszczenia, produkty tej marki z całą pewnością nie zawiodą oczekiwań. Wykonane z materiałów podgumowanych, gwarantują przyjemny cień i ochłodę, nie tracąc na swoim uroku.

Kompromisy? Nie z ALEROLETY!

Produkty firmy nie wymagają wyboru pomiędzy piękną prezentacją w oknie, a ochroną przed palącym słońcem. Łączą ze sobą te dwie funkcje, z kolei bogata kolorystyka materiałów i oklein, pozwala na wykorzystanie zakupionej dekoracji w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego charakter. W ten sposób „zwykła osłona okienna” staje się dopełnieniem aranżacji wnętrza.

Co równie ważne, pracownicy firmy (dzięki swojemu doświadczeniu) z przyjemnością udzielają porad w zakresie doboru rolety czy żaluzji do pomieszczenia, w którym ma być ona zamontowana. Uwzględniają natężenie światła, dokonują nieodpłatnego pomiaru i wyceny. Zatem jeśli szukają Państwo idealnej osłony okiennej – bez konieczności „szukania kompromisów” – serdecznie zachęcamy do kontaktu i skorzystania z bogatej oferty marki ALEROLETY!

Najmodniejsze osłony okienne tego sezonu
Rolety - transparentne czy zaciemniające?