AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Roleta plisowana

Białe osłony okienne – gdzie się sprawdzą?

Biel to kolor uniwersalny, który króluje na salonach, w sypialniach, kuchniach oraz w obiektach biurowych, hotelowych, restauracyjnych oraz medycznych. Może mieć różne oblicza – od ciepłej i przytulnej, po chłodną i ascetyczną. Biel wprowadza do wnętrza powiew świeżości oraz „lekkość”, co jest szczególnie ważne w przypadku małych pomieszczeń.

Aranżacja okna z użyciem nowoczesnych żaluzji i rolet

Styl minimalistyczny oraz skandynawski upodobał sobie białe elementy wyposażenia wnętrz. Stanowią one ponadczasowe tło dla naszej codziennej aktywności. W ultranowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych znakomicie prezentują się białe żaluzje poziome lub pionowe. Te pierwsze standardowo występują w dwóch wariantach – matowym i z połyskiem.

Żaluzje poziome oferowane przez markę ALEROLETY są wyposażone w tradycyjny łańcuszek lub równie praktyczne pokrętło. Można je zamontować w oknie, w drzwiach balkonowych oraz wszelkiego rodzaju przeszkleniach (na przykład na szklanej ściance działowej).

Verticale, czyli żaluzje pionowe to ciekawa alternatywa dla klasycznych żaluzji poziomych. Te w kolorze białym optycznie rozjaśnią i powiększą wnętrze. Dzięki pionowym lamelom pomieszczenie wyda się wyższe. Tego typu osłony okienne znajdują zastosowanie w nowoczesnych gabinetach lekarskich, placówkach edukacyjnych i biurach.

Od kilku sezonów można zaobserwować rosnące zainteresowanie verticalami, które trafiają również do prywatnych mieszkań i domów. Znakomicie prezentują się w minimalistycznych salonach i przydomowych gabinetach. Czyszczenie oraz konserwacja verticali nie przysparza problemów – wystarczy gumka do ścierania lub wilgotna ściereczka.

Roleta na każdą porę dnia

W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się również rolety dzień-noc. Te w odcieniu bieli lub jasnego beżu pasować będą do każdego rodzaju wystroju. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu: wystarczy jeden ruch ręki, aby zmienić przepustowość światła.

Białe osłony okienne w służbie przytulności

Biel często kojarzy nam się ze skutą lodem krainą, ale i ona może być „ciepła” i przytulna. Przykładem są wnętrza oszczędnych w formie skandynawskich mieszkań, łączących w sobie elementy nowoczesnego designu i tradycyjnego rzemiosła rękodzielniczego.

Praktyczną i bardzo efektowną osłoną okienną do wnętrz urządzonych w duchu scandi są białe rolety plisowane. Marka ALEROLETY prezentuje kilka typów plis: żakardowe, uniwersalne i podgumowane. Te ostatnie umożliwiają niemal 100% zaciemnienie pomieszczenia.

W ofercie naszej firmy znaleźć można również klasyczne rolety wolnowiszące oraz tzw. rolety materiałowe w kasetkach. Gładka, biała powierzchnia materiału to doskonałe tło dla dodatków i elementów dekoracyjnych. Wszystkie rolety są impregnowane i wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że posłużą przez lata!

Jak podkreślić charakter wnętrza za pomocą osłon okiennych?
Roleta w oknie – czy jest konieczna?